0947 915 590
cvičenie jogy v tenisovej hale Baseline

Cvičíme jogu v Baseline

 

Slovo jóga znamená spojenie, zjednotenie, rovnováhu, vyváženosť.... ´

Jógové cvičenia upokojujú myseľ, posilňujú telo, rozvíjajú silu, flexibilitu, zlepšujú funkčne celý  náš  organizmu. Pôsobia  veľmi komplexne nielen na pohybovú sústavu, ale zlepšujú krvný obeh, stimulujú vnútorné orgány a endokrinný systém nášho tela, čoho výsledkom je zlepšenie zdravia.

Základom jógy jepomalý, kontrolovaný pohyb, kľudná myseľ, spevnený stred tela,plynulé dýchanie a vnímanie tela s láskou a rešpektom.

Jóga je vhodná prakticky pre každého. Inštruktor Vás bude detailne inštruovať pri zaujatí určitej pozície,  dýchaní, aj pri návrate z nej. Cieľom nie je dokonalé zvládnutie asány / pozície/, ale jej benefity pre telo.

 

CVIČÍME KAŽDÝ ŠTVRTOK OD 18:30 V BASELINE S IVETOU

 

"Volám sa Iveta Pelachová a milujem šport a pohyb. Veľmi rada sa so svojou radosťou, ktorú mi prináša pohyb, podelím a preto som inštruktorou  aerobicu ,tae-ba, trénerka fitness, inštruktorka jógy a ako dobrovoľníčka cvičím so seniormi.

Jóge sa venujem už takmer 20 rokov, či už ako hlavnej pohybovej aktivite alebo ako doplnkovej k mojim aktivitám – vysokohorskej turistike, posilňovaniu, behu,lyžovaniu a skialpinizmu, adrenalínovým športom."

 

Viacej informácií o cvičení jogy u trénerky: Iveta Pelachová, tel. 0911 114774 alebo iveta.pelachova@gmail.com