048 321 18 01

Zimná ping-pongová liga

HERNÝ SYSTÉM A PRAVIDLÁ ZIMNEJ PING-PONGOVEJ LIGY V BASELINE
- Liga sa hrá systémom každý s každým podľa rozpisu zápasov, dvojkolovo. Celkovo odohráme 18 kôl. Každý hráč tak odohrá celkovo 18 zápasov, potom min. 2 zápasy na záverečnom turnaji v hale. 
- Po 18 kolách budeme mať konečné poradie hráčov podľa súčtu všetkých bodov zo všetkých kôl (pri rovnakom počtu bodov rozhoduje vzájomný zápas, potom skóre), zo ktorého vzíde pavúk pre záverečný turnaj.
- Jednotlivé zápasy si je možné aj predohrať ale odohrať aj v inom týždni, než je zapísané v rozpise. Všetky zápasy ale musia byť odohraté do 4.4.2019. Neodohraté zápasy sa kontumujú podľa pravidiel kontumácie. 
- Hráč zapísaný ako prvý v rozpise je považovaný za domáceho hráča. Tento hráč iniciuje odohratí zápasu zavolaním alebo napísaním emailu svojmu protihráčovi a po dohovore zarezervuje stôl v klubovni na recepcii tel. 048/321 18 01. Taktiež dodá loptu na zápas!!!
- Hrá sa na 3 víťazné sety do 21 bodov (za stavu 2:2 nasleduje tiebreak do 11 bodov) výhradne na stole v klubovni športového centra BASELINE. Zápasy odohrané na iných stoloch sa nebudú počítať do konečného poradia!!!!
- Výherca zápasu zapíše výsledok stretnutia na nástenku v hale, popr. pošle email s výsledkom na martin.labas@baseline.sk. 
- Ak sa domácemu hráčovi nepodarí ani na tretí (3) raz dohodnúť zápas so svojim protihráčom, bude tento zápas kontumovaný ve prospech domáceho hráča.
- Ak k 4.4.2019 zostanú neodohrané zápasy, budú sa tieto kontumovať ve prospech hosťujúceho hráča (predpokladá sa, že si domáci hráč nesplnil svoju povinnosť a neinicioval odohraní zápasu).
- Ligu zakončíme záverečným turnajom, 7.4.2019 (nedeľa), kde si najlepší rozdelia poháre a medaili a kde snáď aj posedíme a podľa nálady popijeme.  

 

 

Aktuálne výsledky a rozpisy stretnutí nájdete TU!!!