0947 915 590

Penzion BASELINE

 

 

Penzion BASELINE je súčasťou športového areálu BASELINE, ktorý sa nachádza v centrálnej, športovo – rekreačnej zóne mesta Banská Bystrica v časti Fončorda. Ubytovacie kapacity sa nachádzajú na druhom a treťom podlaží prevádzkovej budovy prislúchajúcej k športovej hale. 

 

V penzióne poskytujeme krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie v 11 ubytovacích jednotkách, kde má každá vlastnú kúpelňu so sprchou a WC:

 

1x jednoizbová jednotka s dvomi samostatnými lôžkami 

8x jednoizbové jednotky s dvomi samostatnými lôžkami s pristieľkou 

1x dvojizbová jednotka s dvomi samostatnými lôžkami a pristieľkou 

1x trojizbová jednotka so štyrmi samostatnými lôžkami a pristieľkou 

 

Každá izba je vybavená plne vybavenou mini kuchyňkou s elektrickou platničkou na varenie a ľadničkou, televízorom, a WiFi pripojením. Všetky izby majú vlastnú klimatizáciu. K dispozícii je aj detská postieľka. 

 

Ubytovať sa môžete v čase medzi 14:00 - 22:00, check out je do 10:00. Za poplatok si môžete check out predĺžiť až do 15:00. Rezervácie ubytovaní na recepcii BASELINE tel. 0947 915 590.

 

Parkovanie je možné ZDARMA na súkromnom parkovisku priamo vo dvore, ktorý je chránený železnou branou a kamerovým systémom a lebo na verejnom parkovisku pred areálom, ktoré je tak isto chránené kamerovým systémom.

 

V okolí penzionu sa nachádza:

- hotel DIXON**** (reštaurácia, kongresové sály, bowling)   -   vzdialenosť cca 50m

- autobusová a trolejbusová zastávka   -   vzdialenosť cca 50m

- športový areál Dukla Banská Bystrica s futbalovým štadiónom Na Štiavničkách, športová hala       Štiavničky a krytá plaváreň   -   vzdialenosť cca 300m

- supermarket LIDL   -   vzdialenosť cca 300m

- obchodný dom EUROPA SHOPPING CENTER   -   vzdialenosť cca 500m

- centrum Banskej Bystrice (námestie SNP)   -   vzdialenosť cca 1 km