0947 915 590
Info a rozvrh hodín

Info a rozvrh hodín

Koncept Baseline spočíva v širokej palete služieb. Spájame tenis ako šport s ďalšími aktivitami, aby sme vám umožnili trénovať vaše telo komplexne. Fitness centrum je zamerané na funkčný tréning a k dispozícií máte množstvo pomôcok, ktoré dajú vášmu telu poriadne zabrať.

 

K vášmu tréningu môžete využiť veľkú hrazdu, ktorá slúži aj ako stojan na drepy, prípadne ako lavica na bench pres, vzpieracké pódium so stojanom na drepy, nechýbajú olympijské tyče s kotúčmi pre silový tréning, kettlebelly, jednoručky, lodné lano, powerbands, medicinbaly, wallball, balančné pomôcky, expandéry, záťažové vesty a kardio stroje (bežecký pás, veslový trenažér a rotoped).

 

Fitness sa riadi podľa rozvrhu, v ktorom sú uvedené voľné hodiny - takzvané Open hours, počas ktorých je fitness voľné pre kohokoľvek a hodiny pre skupinové alebo individuálne cvičenie trénerov, počas ktorého je vstup do fitness obmedzený pre určitú skupinu zákaznikov. Vstup detí do 16 rokov len v sprievode rodičov alebo s trénerom (tenisovým alebo osobným).

 

Cvičenie s osobným trénerom

Pre tých, ktorí chcú zažiť pravý funkčný tréning je pripravené cvičenie s osobným trénerom, ktorý vám ponúkne efektívne cvičenie s použitím umelej a vlastnej váhy za použitia rôznych cvičebných pomôcok. Tréning je prispôsobený cvičencovi podľa úrovne kondície a pohybových schopností. Jedna tréningová jednotka trvá cca. 60 minút a je potrebné vopred sa objednať.

 

Cenník:

CENNÍK FITNESS - Open hours (voľné hodiny) platný od 1.1.2020

Jednorazový vstup 4,00 €
Permanentka (10 vstupov, platnosť 2 mesiace) 36 € 
Cvičenie s osobným trénerom (60 min. v časoch „open hours“) 18 €
Permanentka cvičenie s osobným trénerom (10×60 min. v časoch „open hours“) 162 €
Prenájom hodín pre trénerov (07:00 - 14:00 hod.) 12 €
Prenájom hodín pre trénerov (14:00 -22:00 hod.) 15 €