048 321 18 01
Info a rozvrh hodín

Info a rozvrh hodín

Koncept Baseline spočíva v širokej palete služieb. Spájame tenis ako šport s ďalšími aktivitami, aby sme vám umožnili trénovať vaše telo komplexne. Fitness centrum je zamerané na funkčný tréning a k dispozícií máte množstvo pomôcok, ktoré dajú vášmu telu poriadne zabrať.

 

K vášmu tréningu môžete využiť veľkú hrazdu, ktorá slúži aj ako stojan na drepy, prípadne ako lavica na bench pres, vzpieracké pódium so stojanom na drepy, nechýbajú olympijské tyče s kotúčmi pre silový tréning, kettlebelly, jednoručky, lodné lano, powerbands, medicinbaly, wallball, balančné pomôcky, expandéry, záťažové vesty a kardio stroje (bežecký pás, veslový trenažér a rotoped).

 

Fitness sa riadi podľa rozvrhu, v ktorom sú uvedené voľné hodiny - takzvané Open hours, počas ktorých je fitness voľné pre kohokoľvek a hodiny pre skupinové alebo individuálne cvičenie trénerov, počas ktorého je vstup do fitness obmedzený pre určitú skupinu zákaznikov. Vstup detí do 16 rokov len v sprievode rodičov alebo s trénerom (tenisovým alebo osobným).

 

Cvičenie s osobným trénerom

Pre tých, ktorí chcú zažiť pravý funkčný tréning je pripravené cvičenie s osobným trénerom, ktorý vám ponúkne efektívne cvičenie s použitím umelej a vlastnej váhy za použitia rôznych cvičebných pomôcok. Tréning je prispôsobený cvičencovi podľa úrovne kondície a pohybových schopností. Jedna tréningová jednotka trvá cca. 60 minút a je potrebné vopred sa objednať.

Metóda SM systém

SM systém je originálna metóda MUDr. Richarda Smíška, zameraná na liečbu porúch chrbtice a prevenciu bolestí chrbta dostatočnou regeneráciou. Cvičí sa pomocou elastických lán, ktoré umožňujú veľký rozsah pohybu. SM systém je súbor cvikov založených na aktivácii svalových špirál. Cvičenie môže absolvovať ktokoľvek, nezávisle od veku či pohlavia a to ako prevenciu alebo ako rehabilitáciu. Je vhodné ako kompenzačné cvičenie jednostranného zaťaženia u športovcov. Cvičenie prebieha pod dohľadom certifikovaného trénera a je potrebné vopred sa objednať.

Cenník:

CENNÍK FITNESS: Open hours (voľné hodiny): 

Jednorazový vstup 2,50 €
Permanentka (10 vstupov, platnosť 2 mesiace) 23 € 
Členstvo (1 mesiac) 23 €
SM-systém cvičenie  (30 - 45 min. s trénerom v časoch „open hours“) 11 €
Permanentka SM-systém cvičenie (10 vstupov v časoch „open hours“) 100 €
Cvičenie s osobným trénerom (60 min. v časoch „open hours“) 13 €
Permanentka cvičenie s osobným trénerom (10×60 min. v časoch „open hours“) 120 €
Prenájom hodín pre trénerov (07:00 - 14:00 hod.) 12 €
Prenájom hodín pre trénerov (14:00 -22:00 hod.) 15 €

 

Súbory na stiahnutie