Novinky
Sanitačný deň v BASELINE
09. Utorok. 2016
Sanitačný deň v BASELINE
Vážený zákazníci, najbližší víkend bude v tenisovej hale BASELINE prebiehať sanitačný deň. Areál bude uzatvorený v sobotu 13.8.2016 od 18:00. V dopoludňajších hodinách bude otvorené, ale nebudú k dispozícii pánske ani dámske šatne z dôvodu malovania stien. Areál opäť otvoríme v nedeľu 14.8.2016 od 12:00. Ďakujeme za pochopenie!!!
01. Piatok. 2016
Prázdninová akcia
Na leto 2016 sme pre Vás pripravili mimoriadnu akciu!!! Nakúpte si v našom obchodíku tenisové alebo bedmintonové vybavenie a my Vám 50% z hodnoty nákupu pripíšeme na Váš Baseline kredit. Ten potom môžete využiť na všetky služby, ktoré športový areál ponúka. Akcia platí od 1.7. do 31.8.2016.
15. Streda. 2016
Holiday Cup 2016
Srdečne pozývame všetkých detských milovníkov tenisu do 15 rokov na tenisový turnaj Holiday Cup 2016, ktorý sa uskutoční 1.7.2016 od 9:00 v tenisovom centre BASELINE. Tento turnaj sme poňali ako otvorené klubové majstrovstvá Banskej Bystrice a pozvali sme k účasti všetky tenisové školy a kluby v našom meste. Víťazi turnaja v jednotlivých kategóriách sa tak budú môct pochlubiť titulom Majster Banskej Bystrice. V priebehu turnaja aj vyhodnotíme súťaže družstiev a možno príde aj veľmi vzácny hosť. Prihlášky prosím posielajte na mnovak@tenisbb.sk alebo volajte tel. 0905 524647. Tešíme sa na Vašu návštevu!!!
20. Streda. 2016
ITF Senior Dunlop Summer Cup 2016
Od 7. do 10.5.2016 prebehne v tenisovom centre Baseline tradičný medzinárodný turnaj ITF Senior Dunlop Summer Cup 2016. Prídu hráči z niekoľkých európskych krajín a opäť iba tí najlepší. Ak chcete vidieť skvelý tenis, neváhajte a príďte, vstupné je ZDARMA!!!
TAE BO v Baseline fitness
14. Štvrtok. 2016
TAE BO v Baseline fitness
Od štvrtka 21.4. od 19:30 sa v Baseline fitness začína cvičiť TAE BO. Je to dynamické aerobné cvičenie, zamerané na zlepšenie kondície, chudnutie, zvýšenie sebavedomia a upevnenie vôle s prvkami karate, klasického boxu, taekwonda a klasického aerobicu. Predcvičuje naša skvelá lektorka Iveta, ktorá Vám aj o cvičení podá viacej informácií na tel. 0911 114774.
BASELINE OPEN 2016
08. Piatok. 2016
BASELINE OPEN 2016
Srdečne Vás pozývame na prvý turnaj letnej sezóny BASELINE OPEN 2016. Turnaj sa uskutoční v nedeľu 1.5.2016 od 9:00 (registrácia od 8:00). Budú sa hrať dvojhry a štvorhry a prihlásiť sa môžu iba neregistrovaní hráči, muži aj ženy. Na turnaji si budete môcť vyzkúšať nové modely rakiet Wilson a vychutnať si krátku ukážkovú masáž od nášho profíka Jara Gajdoša. Gulášik je samozrejmosťou. Tešíme sa na Vás v tenisovom areáli BASELINE.
Ukážkové hodiny tenisu pre deti
17. Štvrtok. 2016
Ukážkové hodiny tenisu pre deti
Tenisová škola BASELINE Banská Bystrica by Vás aj touto cestou rada pozvala na ukážkové hodiny tenisu zdarma pre vaše ratolesti vo veku od 4 do 7 rokov. Akcia bude prebiehať v dňoch od 18. marca do 20. apríla 2016. Ukážkové hodiny budú prebiehať na kurtoch v tenisovej hale BASELINE Sport Arena každú stredu od 16.00 hod. a piatok od 17.00 hod. (vždy po telefonickom dohovore). Bližšie informácie na tel. číslach u šéftrénerov p. Nováka (0905 524 647) a p. Šuhajdu (0905 393 830). Tenisovú výstroj (tenisovú raketu a loptičky ...) požičiavame zdarma. Pre rodičov je k dispozícií plne vybavený športbar s výhľadom na kurty (napr. aj pri dobrej káve).
HIIT (high intensive interval training)
04. Piatok. 2016
Od 15.3.2016 začíname s HIITom. Ide o extrémne intenzívny tréning, ktorý Vás dostane do najlepšej formy Vášho života. Kliknite a prečítajte si viacej...
TC BASELINE Banská BystricaFitness
TC BASELINE Banská Bystrica
Fitness

 

Tenis

Baseline je prvá tenisová hala v Banskej Bystrici.  Jej budovaním sme začali dlhú cestu rozvoja tenisu v našom regióne. Práve preto dostala názov Baseline – teda základná čiara.


[ Čítajte viac ... ]

 

Badminton

Badminton patrí k najrýchlejším športom na svete. Dynamika, presnosť, taktika a bleskové reakcie. V Baseline máte možnosť využívať moderné kurty a užiť si túto hru naplno.


[ Čítajte viac ... ]

 

Fitness

Koncept Baseline spočíva v širokej palete služieb. Spájame tenis ako šport s ďalšími aktivitami, aby sme vám umožnili trénovať vaše telo komplexne. Využite naše fitness centrum k dispozícií pre našich hostí.
[ Čítajte viac ... ]

 

 

Relax

Regenerácia je pri športe rovnako dôležitá ako samotný tréning. Práve preto sme pod jednou strechou vytvorili možnosť relaxu pre vaše telo aj ducha.

 

[ Čítajte viac ... ]

 

Sport bar

Máte dôležité obchodné jednanie? Chcete si posedíte s priateľmi, či byť svedkom zlepšovania forhendu vašich najmilších? Vychutnajte si skvelú kávu s pohľadom na tenisové kurty v našej kaviarni.
[ Čítajte viac ... ]

   

 

 

 

BASELINE Sport arena

Sme prvou tenisovou halou v Banskej Bystrici, ktorá ponúka kompletné zázemie pre rekreačných, ale aj profesionálnych hráčov tenisu. V začiatkoch prípravy sme vychádzali z myšlienky priniesť do Banskej Bystrice tenisový komplex, v ktorom môžu tenisti začínať od základnej čiary, z čoho vznikol aj názov BASELINE. Ponúkame Vám priestor na zlepšenie svojej hry od základov, či už ste rekreačný alebo profesionálny hráč.

 

Baselina sport aréna sa nachádza na Švermovej ulici na bývalých tenisových ihriskách hotela Dixon a ponúkne Vám celoročné hranie tenisu na troch krytých tenisových ihriskách s akrylátovým, ITF certifikovaným povrchom Rebound HSA Club a v letnej sezóne hranie aj na šiestich vonkajších antukových kurtoch. BASELINE SPORT ARENA myslí aj na budúcnosť slovenského tenisu a preto spolupracujeme s tenisovou školou BASELINE a s tenisovým klubom TC BASELINE Banská Bystrica, kde sa tréneri venujú nielen deťom, ale aj dospelým, ktorí chcú zlepšiť svoju hru.

 

V prípade, že ste si zabudli niečo z vašej výstroje alebo ju chcete obmeniť je pre Vás pripravený BASELINE STORE s tenisovým oblečením a príslušenstvom.

 

V priestoroch tenisovej haly je pre Vás pripravená kaviareň, z ktorej môžete sledovať dianie na všetkých vnútorných aj vonkajších tenisových kurtoch a popri tom popíjať nápoje z našej ponuky, prípadne si vybrať niečo z nášho občerstvenia, ktoré pre Vás pripraví personál BASELINE SPORT BAR.

Pre tých, ktorí potrebujú zlepšiť svoju kondíciu, schudnúť alebo majú radi pohyb, ale tenis ich neláka, je k dispozícií BASELINE FITNESS s moderným vybavením pre funkčný, ale aj silový tréning s možnosťou trénovania pod dohľadom certifikovaných trénerov. Pre všetky ženy, ktoré nemajú rady preplnené fitnescentrá sú v BASELINE FITNESS pripravené hodiny cvičenia len pre ženy v spolupráci s LADY FIT.

 

Všetci unavení športovci a milovníci oddychu môžu sa zregenerovať v BASELINE RELAX, kde je k dispozícii fínska sauna s chladiacim bazénom a kľudná odpočinková zóna.. Prípadne si môžete dať masáž u certifikovaného maséra.

 

Tak neváhajte a príďte si vyskúšať tenis z pohľadu profesionálov do BASELINE SPORT ARÉNY!

 

Naši Partneri :

 

 

                             

 

                 

 

 

 

Akceptujeme kartu MultiSport www.multi-sport.sk