0947 915 590
Novinky
12. 12. 2023
VIANOČNÝ KLUBOVÝ TURNAJ
Všetkých hráčov klubu a ich rodinných príslušníkov pozývame na Vianočný turnaj rodič/dieťa, ktorý sa uskutoční v piatok 22.12.2023. Viacej informácií u vašich trénerov!
08. 12. 2023
Otváracie hodiny v priebehu Vianočných sviatkov
piatok 22.12.2023 Vianočný klubový turnaj sobota 23.12.2023 zatvorené nedeľa 24.12.2023 zatvorené pondelok 25.12.2023 zatvorené utorok 26.12.2023 9:00 – 19:00 streda 27.12.2023 9:00 – 19:00 štvrtok 28.12.2023 9:00 – 19:00 piatok 29.12.2023 9:00 – 19:00 sobota 30.12.2023 9:00 – 19:00 nedeľa 31.1.2024 9:00 – 15:00 pondelok 1.1.2024 zatvorené Vianočný režim 9:00 – 19:00 pokračuje až do piatku 5.1.2024
28. 08. 2023
TURNAJ PRIATELSTVA
Neoficiálne majstrovstvá BBSK v tenise - turnaj Priateľstva - sa v športovom areáli BASELINE uskutočnia už 15.9.2023.
Sanitačný deň v BASELINE
04. 07. 2023
Sanitačný deň v BASELINE
MUSÍME TO UPRATAŤ!!! Na sobotu 15.7. sme si naplánovali sanitačný deň. Naša prevádzka bude preto tento deň uzavretá. Ďakujeme za porozumenie!!!
30. 03. 2023
Letná tenisová sezóna 2023
Milí športovci, letná tenisová sezóna v športovom areáli BASELINE sa začína už 17.4.2023 a bude trvať do 15.10.2023. Nakoľko musíme po zimnej sezóne zrekultivovať dva kurty pod nafukovacou halou, začneme sezónu na štyroch antukových kurtoch a najneskôr do týždňa pridáme aj zvyšné dva. Prosíme všetkých predplatiteľov zo zimnej sezóny, aby si svoje nevyčerpané hodiny odohrali do 16.4., v opačnom prípade im prepadnú. Bedmintonovú sezónu, spoločne s banskobystrickou tenisovou ligou, začneme na prelome apríla a mája, sezónu plážového volejbalu podľa počasia. Tešíme sa na Vašu návštevu!!!
12. 12. 2022
NOVÉ PRAVIDLO PRE OBJEDNÁVKY HODÍN V NAFUKOVACEJ HALE
Vzhľadom na značné náklady na vykurovanie, s cieľom zefektívniť energetickú prevádzku nafukovacej haly, zavádzame s okamžitou platnosťou až do odvolania následujúce pravidlo objednávania hodín v nafukovacej hale: - Personál športovej haly Vám rezervuje 1 hodinu v nafukovacej hale iba v prípade, že nová rezervácia bude nadväzovať už na vytvorenú rezerváciu. V opačnom prípade bude vyžadovaná objednávka minimálne 2 hodín !!!!!!!
25. 01. 2022
Od 7. do 13. marca sa v športovom areáli BASELINE uskutoční ďalšia ostrá previerka pred olympijským tenisovým turnajom, ktorý sa odohrá v tomto areáli v júli 2022. Po septembrovom turnaji Tennis Europe Banská Bystrica Cup 2021 sa na turnaji TEJT category 2 utkajú mladí tenisti do 14 rokov, tentoraz na tvrdom povrchu v hale. Bude sa jednať o zatiaľ o najvyšší turnaj tejto kategórie, ktorý sa v Banskej Bystrici uskutočnil. Preto aj organizátori očakávajú účasť kvalitných európskych hráčov. Hlavnej časti turnaja, do ktorej sa z kvalifikácie prebojujú len tí najlepší, sa zúčastní 32 chlapcov a 32 dievčat, ktorý sa pomerajú v dvojhrách a štvorhrách. Organizátor má k dispozícii dve voľné karty v každej kategórii. Turnaj už tradične podporuje mesto Banská Bystrica, ku ktorému sa pridal aj hotel Dixon, kde bude väčšina hráčov a trénerov ubytovaných. Okrem toho turnaj podporí aj Pepsi, Tupperware, marketingová firma Infocus a samozrejme Slovenský tenisový zväz, za čo veľmi pekne ďakujeme. Všetkých milovníkov bieleho športu srdečne pozývame, vstup bude voľný.
ukončenie bedmintonovej sezóny
07. 10. 2021
ukončenie bedmintonovej sezóny
V pondelok 11.10. ukončujeme bedmintonovú sezónu v BASELINE!!! Kurty pre Vás opäť pripravíme v máji 2022. Ďakujeme za skvelú sezónu!!!
PARKOVANIE IBA S PARKOVACOU KARTOU
02. 06. 2021
PARKOVANIE IBA S PARKOVACOU KARTOU
PARKUJTE U NÁS PARKOVACOU KARTOU!!! Ak ešte nemáte parkovaciu kartu, vyžiadajte si ju prosím na recepcii v hale a majte ju pri parkovaní na našich vyhradených miestach viditeľne umiestnenú za čelným sklom. Od budúceho týždňa budeme na základe sťažností našich zákazníkov kontrolovať oprávnenosť státia na našich miestach.

O nás

 

 

Tenis

Baseline je prvá tenisová hala v Banskej Bystrici.  Jej budovaním sme začali dlhú cestu rozvoja tenisu v našom regióne. Práve preto dostala názov Baseline – teda základná čiara.


[ Čítajte viac ... ]

 

Badminton

Badminton patrí k najrýchlejším športom na svete. Dynamika, presnosť, taktika a bleskové reakcie. V Baseline máte možnosť využívať moderné kurty a užiť si túto hru naplno.


[ Čítajte viac ... ]

 

Fitness

Koncept Baseline spočíva v širokej palete služieb. Spájame tenis ako šport s ďalšími aktivitami, aby sme vám umožnili trénovať vaše telo komplexne. Využite naše fitness centrum k dispozícií pre našich hostí.
[ Čítajte viac ... ]

 

 

Relax

Regenerácia je pri športe rovnako dôležitá ako samotný tréning. Práve preto sme pod jednou strechou vytvorili možnosť relaxu pre vaše telo aj ducha.

 

[ Čítajte viac ... ]

 

Sport bar

Máte dôležité obchodné jednanie? Chcete si posedíte s priateľmi, či byť svedkom zlepšovania forhendu vašich najmilších? Vychutnajte si skvelú kávu s pohľadom na tenisové kurty v našej kaviarni.
[ Čítajte viac ... ]

   

 

 

 

BASELINE Sport arena

Sme prvou tenisovou halou v Banskej Bystrici, ktorá ponúka kompletné zázemie pre rekreačných, ale aj profesionálnych hráčov tenisu. V začiatkoch prípravy sme vychádzali z myšlienky priniesť do Banskej Bystrice tenisový komplex, v ktorom môžu tenisti začínať od základnej čiary, z čoho vznikol aj názov BASELINE. Ponúkame Vám priestor na zlepšenie svojej hry od základov, či už ste rekreačný alebo profesionálny hráč.

 

Baseline sport aréna sa nachádza na Švermovej ulici na bývalých tenisových ihriskách hotela Dixon a ponúkne Vám celoročné hranie tenisu na troch krytých tenisových ihriskách s akrylátovým, ITF certifikovaným povrchom Rebound HSA Club a v letnej sezóne hranie aj na šiestich vonkajších antukových kurtoch. BASELINE SPORT ARENA myslí aj na budúcnosť slovenského tenisu a preto spolupracujeme s tenisovou školou BASELINE a s tenisovým klubom TC BASELINE Banská Bystrica, kde sa tréneri venujú nielen deťom, ale aj dospelým, ktorí chcú zlepšiť svoju hru.

 

V prípade, že ste si zabudli niečo z vašej výstroje alebo ju chcete obmeniť je pre Vás pripravený BASELINE STORE s tenisovým oblečením a príslušenstvom.

 

V priestoroch tenisovej haly je pre Vás pripravená kaviareň, z ktorej môžete sledovať dianie na všetkých vnútorných aj vonkajších tenisových kurtoch a popri tom popíjať nápoje z našej ponuky, prípadne si vybrať niečo z nášho občerstvenia, ktoré pre Vás pripraví personál BASELINE SPORT BAR.

Pre tých, ktorí potrebujú zlepšiť svoju kondíciu, schudnúť alebo majú radi pohyb, ale tenis ich neláka, je k dispozícií BASELINE FITNESS s moderným vybavením pre funkčný, ale aj silový tréning s možnosťou trénovania pod dohľadom certifikovaných trénerov. Pre všetky ženy, ktoré nemajú rady preplnené fitnescentrá sú v BASELINE FITNESS pripravené hodiny cvičenia len pre ženy v spolupráci s LADY FIT.

 

Všetci unavení športovci a milovníci oddychu môžu sa zregenerovať v BASELINE RELAX, kde je k dispozícii fínska sauna s chladiacim bazénom a kľudná odpočinková zóna.. Prípadne si môžete dať masáž u certifikovaného maséra.

 

Tak neváhajte a príďte si vyskúšať tenis z pohľadu profesionálov do BASELINE SPORT ARÉNY!

 

Naši Partneri :

 

 

                              

   

                         

 

 

                                              

                                           

 

 

Akceptujeme kartu MultiSport www.multi-sport.sk