048 321 18 01
Novinky
20. 12. 2017
Tenis cez vianočné sviatky
Ak si chcete u nás zahrať tenis aj cez vianočné sviatky, počítajte prosím s drobnými obmedzeniami v otváracej dobe: 24. a 25.12. bude zatvorené a na Štefana otvoríme až o 9:00. Do 31.12. budeme otvárať podľa štandartnej otváracej doby, ale na Silvestra sa u nás zohrejete iba do 14:00. Na Nový rok budeme všetci celý deň oddychovať!!! Prajeme príjemné sviatky s tenisom a šťastný Nový rok!!!
20. 12. 2017
FIT JOGA - OZNAM
Vážené zákazníčky, vzhľadom k vianočným sviatkom a oslavám Nového roku sa hodiny Fit Jógy opäť rozbehnú až 8.1.2018!!! Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemné sviatky.
30. 03. 2017
Náš úspešný tenisový projekt zameraný na deti od 4 do 6 rokov pokračuje ďalším náborovým kolom na letnú sezónu 2017. Jedná sa o sponzorovanú tenisovú prípravu, ktorá začína výberovou časťou. Tá prebehne už 13.4. (štvrtok) vo športovom areáli Baseline od 17:00 do 18:00. V priebehu tejto hodinky záujemcov otestujeme a vyberieme 16 detí, ktoré zaradíme do projektu. Tieto deti potom absolvujú tenisovú prípravu v rozsahu 2 hodín za týždeň a potrvá až do septembra. Rodičia za túto prípravu zaplatí iba 9 Euro/mesiac, zvyšok nákladou uhradí náš tenisový klub BASELINE. Nepremeškajte túto skvelú príležitosť stať sa súčasťou najúspešnejšieho tenisového klubu v Banskej Bystrici!!!
Zrušenie TAEBA
09. 03. 2017
Zrušenie TAEBA
Vážený zákazníci, s účinnosťou od 9.3.2017 sme kvôli nízkemu záujmu zrušili hodiny TAEBA. Hodiny Fit jogy zostávajú nezmenené. Ďakujeme za pochopenie!!!
01. 02. 2017
Nový rozpis fitness cvičení
S účinnosťou od 1.2.2017 dochádza k drobným zmenám v rozpise cvičení fit jogy a taeba. Nové časy si môžete pozrieť v sekcii fitness/info a rozvrh hodín alebo priamo v hale.
03. 01. 2017
Babolat Tour 2017
Náš tenisový klub TC BASELINE Banská Bystrica v spolupráci so Slovenským tenisovým zväzom a tenisovou značkou Babolat pripravil pre deti do 10 rokov sériu turnajov, ktorú sme nazvali BABOLAT TOUR 2017. Jedná sa o tri celodenné tenisové turnaje zaradené do kalendára STZ, kde deti zbierajú body do celoslovenského rebríčku. Vyvrcholením tejto série bude turnaj MASTERS, ktorý sa uskutoční 8. apríla v BASELINE a kde sa stretnú už iba tí najlepší. Pevne veríme, že sa BABOLAT TOUR bude páčiť a stane sa prestížnou súčasťou turnajového života detských tenistov i v ďalších rokoch.
Vianočný turnaj
10. 12. 2016
Vianočný turnaj
Vážený rodičia, pozývame Vás na tradičný vianočný večierok/turnaj pre hráčov TC BASELINE Banská Bystrica, ktorý sa uskutoční dňa 23.12.2016 od 13:00 v našom športovom centre BASELINE. Bližšie informácie k priebehu turnaja a časovému harmonogramu Vám poskytne personál haly alebo Vaši tréneri. Tešíme sa na Vašu účasť a prajeme šťastné a veselé vianoce.
MSR v Crossmintone
02. 11. 2016
MSR v Crossmintone
V sobotu 5.11.2016 od 9:00 hostíme Majstrovstvá Slovenska v netradičnom Crossmintone. Tento raketový šport s pôvodným názvom speedminton alebo speedbedminton sa teší čo raz väčšej obľube hlavne medzi mladými ľuďmi. Je blízkym príbuzným bedmintonu, avšak nehrá sa cez sieť, ale špeciálny košík dopadá do štvorcového poľa protihráča. Určite sa bude na čo pozerať, pretože sa jedná o veľmi dynamický a fyzicky náročný šport, takže príďte sa pozrieť, vstup je voľný!!!
HIIT (high intensive interval training)
04. 03. 2016
Od 15.3.2016 začíname s HIITom. Ide o extrémne intenzívny tréning, ktorý Vás dostane do najlepšej formy Vášho života. Kliknite a prečítajte si viacej...

 

Tenis

Baseline je prvá tenisová hala v Banskej Bystrici.  Jej budovaním sme začali dlhú cestu rozvoja tenisu v našom regióne. Práve preto dostala názov Baseline – teda základná čiara.


[ Čítajte viac ... ]

 

Badminton

Badminton patrí k najrýchlejším športom na svete. Dynamika, presnosť, taktika a bleskové reakcie. V Baseline máte možnosť využívať moderné kurty a užiť si túto hru naplno.


[ Čítajte viac ... ]

 

Fitness

Koncept Baseline spočíva v širokej palete služieb. Spájame tenis ako šport s ďalšími aktivitami, aby sme vám umožnili trénovať vaše telo komplexne. Využite naše fitness centrum k dispozícií pre našich hostí.
[ Čítajte viac ... ]

 

 

Relax

Regenerácia je pri športe rovnako dôležitá ako samotný tréning. Práve preto sme pod jednou strechou vytvorili možnosť relaxu pre vaše telo aj ducha.

 

[ Čítajte viac ... ]

 

Sport bar

Máte dôležité obchodné jednanie? Chcete si posedíte s priateľmi, či byť svedkom zlepšovania forhendu vašich najmilších? Vychutnajte si skvelú kávu s pohľadom na tenisové kurty v našej kaviarni.
[ Čítajte viac ... ]

   

 

 

 

BASELINE Sport arena

Sme prvou tenisovou halou v Banskej Bystrici, ktorá ponúka kompletné zázemie pre rekreačných, ale aj profesionálnych hráčov tenisu. V začiatkoch prípravy sme vychádzali z myšlienky priniesť do Banskej Bystrice tenisový komplex, v ktorom môžu tenisti začínať od základnej čiary, z čoho vznikol aj názov BASELINE. Ponúkame Vám priestor na zlepšenie svojej hry od základov, či už ste rekreačný alebo profesionálny hráč.

 

Baselina sport aréna sa nachádza na Švermovej ulici na bývalých tenisových ihriskách hotela Dixon a ponúkne Vám celoročné hranie tenisu na troch krytých tenisových ihriskách s akrylátovým, ITF certifikovaným povrchom Rebound HSA Club a v letnej sezóne hranie aj na šiestich vonkajších antukových kurtoch. BASELINE SPORT ARENA myslí aj na budúcnosť slovenského tenisu a preto spolupracujeme s tenisovou školou BASELINE a s tenisovým klubom TC BASELINE Banská Bystrica, kde sa tréneri venujú nielen deťom, ale aj dospelým, ktorí chcú zlepšiť svoju hru.

 

V prípade, že ste si zabudli niečo z vašej výstroje alebo ju chcete obmeniť je pre Vás pripravený BASELINE STORE s tenisovým oblečením a príslušenstvom.

 

V priestoroch tenisovej haly je pre Vás pripravená kaviareň, z ktorej môžete sledovať dianie na všetkých vnútorných aj vonkajších tenisových kurtoch a popri tom popíjať nápoje z našej ponuky, prípadne si vybrať niečo z nášho občerstvenia, ktoré pre Vás pripraví personál BASELINE SPORT BAR.

Pre tých, ktorí potrebujú zlepšiť svoju kondíciu, schudnúť alebo majú radi pohyb, ale tenis ich neláka, je k dispozícií BASELINE FITNESS s moderným vybavením pre funkčný, ale aj silový tréning s možnosťou trénovania pod dohľadom certifikovaných trénerov. Pre všetky ženy, ktoré nemajú rady preplnené fitnescentrá sú v BASELINE FITNESS pripravené hodiny cvičenia len pre ženy v spolupráci s LADY FIT.

 

Všetci unavení športovci a milovníci oddychu môžu sa zregenerovať v BASELINE RELAX, kde je k dispozícii fínska sauna s chladiacim bazénom a kľudná odpočinková zóna.. Prípadne si môžete dať masáž u certifikovaného maséra.

 

Tak neváhajte a príďte si vyskúšať tenis z pohľadu profesionálov do BASELINE SPORT ARÉNY!

 

Naši Partneri :

 

 

                             

 

                 

 

 

 

Akceptujeme kartu MultiSport www.multi-sport.sk