048 321 18 01
Novinky
11. 06. 2020
Korona Cup 2020
Výhru nad zákerným vírusom oslávime tenisovým turnajom v dvojrách aj štvorhrách, ktorý sa uskutoční v sobotu 27.6. od 9:00. Viacej informácií na recepcii v hale
Uzatvorenie areálu
13. 03. 2020
Uzatvorenie areálu
Vážený zákazníci, rodičia, hráči, s účinnosťou od 14.3.2020 bude náš areál z nariadenia RUVZ až do odvolaní uzavretý. Za pochopenie ďakujeme.
5. výročie otvorení športového centra BASELINE
16. 12. 2019
Milí športovci, 14.12. 2014 sme po prvý raz otvorili brány nášho areálu a privítali prvých športovcov. Od tej doby ubehlo už 5 rokov. V rámci osláv tohto pekného výročia sme pre Vás na našom facebooku pripravili súťaž, kde si po splnení podmienok môžete v nedeľu 22.12.2019 zahrať tenis úplne ZADARMO. Viacej informácii o súťaži nájdete na https://www.facebook.com/baselinesportarena/
08. 08. 2019
Ďalšie náborové kolo do nášho úspešného detského projektu "Hľadáme tenisových šampiónov" prebehne 24.9.2019 od 17:00 v športovom areáli BASELINE. Pred samotnou výberovou časťou si môžete tréningy nezáväzne ZDARMA vyskúšať, a to v období od 2. do 20.9.2019. Presné časy skušobných tréningov si dohodnete s našim šéftrenérom detí do 8 rokov, pánom Jozefom šuhajdom, na tel. čísle 0905 393830. Tešíme sa na Vás!!!
08. 08. 2019
Už 8.9.2019 sa začína kvalifikácia pre účasť v hlavnej súťaži medzinárodného turnaja Tennis Europe hráčov do 14 rokov "Banska Bystrica Cup 2019". Zápasy hlavnej súťaže sa rozbehnú v utorok 10.9.2019, na ktoré Vás srdečne pozývame. Vstup je zdarma!!! Viacej informácií o turnaji nájdete po kliknutí na odkaz.
Rozpis cvičení v Baseline fitness
23. 08. 2018
Rozpis cvičení v Baseline fitness
Milí zákazníci. od septembra sa v našom fitness vraciame k rozvrhu, ktorý sme mali pred prázdninami. Zostávajú 3 hodiny jógy s našou krásnou inštruktorkou Ivetkou (pondelok, utorok, štvrtok od 10.9.), 2 hodiny HIIT (high interval training - streda, piatok) so skvelou inštruktorkou z Lady Fit Barborkou a aj 3 doobedňajšie hodiny Mommy Fit (pondelok, streda, piatok) pre mamičky s malými detmi s maminkou Baškou. Detailnejší rozvrh nájdete v sekcii Fitness/info a rozvrh hodín. Tešíme sa na Vás
Banskobystrická Tennis League
07. 05. 2018
Od začiatku mája prebieha v našom areáli aj tenisová liga amatérskych hráčov - Banskobystrická Tennis League. Až 32 jednotlivcov súťaží v štyroch výkonnostných kategóriách o titul "najlepšího tenisty v Banskej Bystrici". Všetkým hráčom držíme päste!!
HIIT (high intensive interval training)
04. 03. 2016
Od 15.3.2016 začíname s HIITom. Ide o extrémne intenzívny tréning, ktorý Vás dostane do najlepšej formy Vášho života. Kliknite a prečítajte si viacej...

 

Tenis

Baseline je prvá tenisová hala v Banskej Bystrici.  Jej budovaním sme začali dlhú cestu rozvoja tenisu v našom regióne. Práve preto dostala názov Baseline – teda základná čiara.


[ Čítajte viac ... ]

 

Badminton

Badminton patrí k najrýchlejším športom na svete. Dynamika, presnosť, taktika a bleskové reakcie. V Baseline máte možnosť využívať moderné kurty a užiť si túto hru naplno.


[ Čítajte viac ... ]

 

Fitness

Koncept Baseline spočíva v širokej palete služieb. Spájame tenis ako šport s ďalšími aktivitami, aby sme vám umožnili trénovať vaše telo komplexne. Využite naše fitness centrum k dispozícií pre našich hostí.
[ Čítajte viac ... ]

 

 

Relax

Regenerácia je pri športe rovnako dôležitá ako samotný tréning. Práve preto sme pod jednou strechou vytvorili možnosť relaxu pre vaše telo aj ducha.

 

[ Čítajte viac ... ]

 

Sport bar

Máte dôležité obchodné jednanie? Chcete si posedíte s priateľmi, či byť svedkom zlepšovania forhendu vašich najmilších? Vychutnajte si skvelú kávu s pohľadom na tenisové kurty v našej kaviarni.
[ Čítajte viac ... ]

   

 

 

 

BASELINE Sport arena

Sme prvou tenisovou halou v Banskej Bystrici, ktorá ponúka kompletné zázemie pre rekreačných, ale aj profesionálnych hráčov tenisu. V začiatkoch prípravy sme vychádzali z myšlienky priniesť do Banskej Bystrice tenisový komplex, v ktorom môžu tenisti začínať od základnej čiary, z čoho vznikol aj názov BASELINE. Ponúkame Vám priestor na zlepšenie svojej hry od základov, či už ste rekreačný alebo profesionálny hráč.

 

Baseline sport aréna sa nachádza na Švermovej ulici na bývalých tenisových ihriskách hotela Dixon a ponúkne Vám celoročné hranie tenisu na troch krytých tenisových ihriskách s akrylátovým, ITF certifikovaným povrchom Rebound HSA Club a v letnej sezóne hranie aj na šiestich vonkajších antukových kurtoch. BASELINE SPORT ARENA myslí aj na budúcnosť slovenského tenisu a preto spolupracujeme s tenisovou školou BASELINE a s tenisovým klubom TC BASELINE Banská Bystrica, kde sa tréneri venujú nielen deťom, ale aj dospelým, ktorí chcú zlepšiť svoju hru.

 

V prípade, že ste si zabudli niečo z vašej výstroje alebo ju chcete obmeniť je pre Vás pripravený BASELINE STORE s tenisovým oblečením a príslušenstvom.

 

V priestoroch tenisovej haly je pre Vás pripravená kaviareň, z ktorej môžete sledovať dianie na všetkých vnútorných aj vonkajších tenisových kurtoch a popri tom popíjať nápoje z našej ponuky, prípadne si vybrať niečo z nášho občerstvenia, ktoré pre Vás pripraví personál BASELINE SPORT BAR.

Pre tých, ktorí potrebujú zlepšiť svoju kondíciu, schudnúť alebo majú radi pohyb, ale tenis ich neláka, je k dispozícií BASELINE FITNESS s moderným vybavením pre funkčný, ale aj silový tréning s možnosťou trénovania pod dohľadom certifikovaných trénerov. Pre všetky ženy, ktoré nemajú rady preplnené fitnescentrá sú v BASELINE FITNESS pripravené hodiny cvičenia len pre ženy v spolupráci s LADY FIT.

 

Všetci unavení športovci a milovníci oddychu môžu sa zregenerovať v BASELINE RELAX, kde je k dispozícii fínska sauna s chladiacim bazénom a kľudná odpočinková zóna.. Prípadne si môžete dať masáž u certifikovaného maséra.

 

Tak neváhajte a príďte si vyskúšať tenis z pohľadu profesionálov do BASELINE SPORT ARÉNY!

 

Naši Partneri :

 

 

                              

   

                         

 

 

                     

 

 

 

 

 

Akceptujeme kartu MultiSport www.multi-sport.sk