Novinky
06. Streda. 2017
Upozornenie - hudobné piatky
Vážený milovníci živej hudby, plánované vystúpenie gitaristi Ivana Jančoka v piatok, 8.9.2017 sa vzhľadom ku konaniu nočného tenisového turnaja neuskutoční. Ďakujeme za pochopenie
22. Utorok. 2017
FIT JOGA - OZNAM
Vážené zákazníčky, vzhľadom k prebiehajúcim dovolenkám v poslednom augustovom týždni nebudú prebiehať hodiny fit jogy. Hodiny potom budú od 4.9.2017 prebiehať v následujúcich časoch: pondelok 18.30 - 19.30 Fit jóga I. utorok 18.30 - 19.30 Fit jóga II. / dynamickejšia, silovejšia, náročnejšia/ štvrtok 18.30 - 19.30 Fit jóga I.
TREBA TO UPRATAŤ!!!
06. Štvrtok. 2017
TREBA TO UPRATAŤ!!!
Milí zákazníci, cez víkend 14. a 15.7.2017 prebehne v športovom centre sanitačný deň. Areál bude uzavretý od soboty (12:00) do nedele (12:00). Ospravedlňujeme sa Vám za komplikácie, ale musíme to tu poriadne upratať. Ďakujeme za pochopenie
06. Štvrtok. 2017
FIT JOGA cez prázdniny
Vážení cvičitelia jogy, radi by sme Vás upozornili na zmenu cvičenia jogy v mesiacoch júl a august. Budeme cvičiť len v pondelok a štvrtok od 18.30, keďže veľa z Vás odpočíva na dovolenkách. V septembri potom obnovíme pôvodný rozvrh. Ďakujeme za pochopenie
Uzatvorení areálu
16. Piatok. 2017
Uzatvorení areálu
Z dôvodu konaní súkromných akcií bude náš areál uzatvorený v týchto termínoch: 16.6. od 16:00 17.6. celý deň 18.6. do 18:00 23.6. celý deň Ďakujeme za pochopenie!!!
Oznam - Fit Joga
28. Piatok. 2017
Oznam - Fit Joga
Vážený zákazníci, z dôvodu školenia našej cvičiteľky jogy rušíme cvičenie v dňoch 4. a 8.5.207. Ďakujeme za pochopenie
30. Štvrtok. 2017
Náš úspešný tenisový projekt zameraný na deti od 4 do 6 rokov pokračuje ďalším náborovým kolom na letnú sezónu 2017. Jedná sa o sponzorovanú tenisovú prípravu, ktorá začína výberovou časťou. Tá prebehne už 13.4. (štvrtok) vo športovom areáli Baseline od 17:00 do 18:00. V priebehu tejto hodinky záujemcov otestujeme a vyberieme 16 detí, ktoré zaradíme do projektu. Tieto deti potom absolvujú tenisovú prípravu v rozsahu 2 hodín za týždeň a potrvá až do septembra. Rodičia za túto prípravu zaplatí iba 9 Euro/mesiac, zvyšok nákladou uhradí náš tenisový klub BASELINE. Nepremeškajte túto skvelú príležitosť stať sa súčasťou najúspešnejšieho tenisového klubu v Banskej Bystrici!!!
Zrušenie TAEBA
09. Štvrtok. 2017
Zrušenie TAEBA
Vážený zákazníci, s účinnosťou od 9.3.2017 sme kvôli nízkemu záujmu zrušili hodiny TAEBA. Hodiny Fit jogy zostávajú nezmenené. Ďakujeme za pochopenie!!!
01. Streda. 2017
Nový rozpis fitness cvičení
S účinnosťou od 1.2.2017 dochádza k drobným zmenám v rozpise cvičení fit jogy a taeba. Nové časy si môžete pozrieť v sekcii fitness/info a rozvrh hodín alebo priamo v hale.

 

Tenis

Baseline je prvá tenisová hala v Banskej Bystrici.  Jej budovaním sme začali dlhú cestu rozvoja tenisu v našom regióne. Práve preto dostala názov Baseline – teda základná čiara.


[ Čítajte viac ... ]

 

Badminton

Badminton patrí k najrýchlejším športom na svete. Dynamika, presnosť, taktika a bleskové reakcie. V Baseline máte možnosť využívať moderné kurty a užiť si túto hru naplno.


[ Čítajte viac ... ]

 

Fitness

Koncept Baseline spočíva v širokej palete služieb. Spájame tenis ako šport s ďalšími aktivitami, aby sme vám umožnili trénovať vaše telo komplexne. Využite naše fitness centrum k dispozícií pre našich hostí.
[ Čítajte viac ... ]

 

 

Relax

Regenerácia je pri športe rovnako dôležitá ako samotný tréning. Práve preto sme pod jednou strechou vytvorili možnosť relaxu pre vaše telo aj ducha.

 

[ Čítajte viac ... ]

 

Sport bar

Máte dôležité obchodné jednanie? Chcete si posedíte s priateľmi, či byť svedkom zlepšovania forhendu vašich najmilších? Vychutnajte si skvelú kávu s pohľadom na tenisové kurty v našej kaviarni.
[ Čítajte viac ... ]

   

 

 

 

BASELINE Sport arena

Sme prvou tenisovou halou v Banskej Bystrici, ktorá ponúka kompletné zázemie pre rekreačných, ale aj profesionálnych hráčov tenisu. V začiatkoch prípravy sme vychádzali z myšlienky priniesť do Banskej Bystrice tenisový komplex, v ktorom môžu tenisti začínať od základnej čiary, z čoho vznikol aj názov BASELINE. Ponúkame Vám priestor na zlepšenie svojej hry od základov, či už ste rekreačný alebo profesionálny hráč.

 

Baselina sport aréna sa nachádza na Švermovej ulici na bývalých tenisových ihriskách hotela Dixon a ponúkne Vám celoročné hranie tenisu na troch krytých tenisových ihriskách s akrylátovým, ITF certifikovaným povrchom Rebound HSA Club a v letnej sezóne hranie aj na šiestich vonkajších antukových kurtoch. BASELINE SPORT ARENA myslí aj na budúcnosť slovenského tenisu a preto spolupracujeme s tenisovou školou BASELINE a s tenisovým klubom TC BASELINE Banská Bystrica, kde sa tréneri venujú nielen deťom, ale aj dospelým, ktorí chcú zlepšiť svoju hru.

 

V prípade, že ste si zabudli niečo z vašej výstroje alebo ju chcete obmeniť je pre Vás pripravený BASELINE STORE s tenisovým oblečením a príslušenstvom.

 

V priestoroch tenisovej haly je pre Vás pripravená kaviareň, z ktorej môžete sledovať dianie na všetkých vnútorných aj vonkajších tenisových kurtoch a popri tom popíjať nápoje z našej ponuky, prípadne si vybrať niečo z nášho občerstvenia, ktoré pre Vás pripraví personál BASELINE SPORT BAR.

Pre tých, ktorí potrebujú zlepšiť svoju kondíciu, schudnúť alebo majú radi pohyb, ale tenis ich neláka, je k dispozícií BASELINE FITNESS s moderným vybavením pre funkčný, ale aj silový tréning s možnosťou trénovania pod dohľadom certifikovaných trénerov. Pre všetky ženy, ktoré nemajú rady preplnené fitnescentrá sú v BASELINE FITNESS pripravené hodiny cvičenia len pre ženy v spolupráci s LADY FIT.

 

Všetci unavení športovci a milovníci oddychu môžu sa zregenerovať v BASELINE RELAX, kde je k dispozícii fínska sauna s chladiacim bazénom a kľudná odpočinková zóna.. Prípadne si môžete dať masáž u certifikovaného maséra.

 

Tak neváhajte a príďte si vyskúšať tenis z pohľadu profesionálov do BASELINE SPORT ARÉNY!

 

Naši Partneri :

 

 

                             

 

                 

 

 

 

Akceptujeme kartu MultiSport www.multi-sport.sk