048 321 18 01

Turnaj Priaťelstva BBSK

Turnaj Priaťelstva, respektíve jeho nultý ročník, zozrel svetlo sveta 4.10.2020. Zorganizovaný bol s úmyslom spojiť viacerých hráčov ametérských líg z jednotlivých miest banskobystrického kraja a umožniť im tak porovnať svoje tenisové dovednosti v rámci jednodňového turnaja.

 

Špecifikum podujatia je v jeho hernom systéme - každá zo zúčastnených amatérskych líg vyslala svojich "reprezentantov" v družstvách, ktoré sa s ostatnými pomerali vždy v štyroch dvojhrách a dvoch štvrorhrách. A aj keď sme nultý ročník museli kvôli nepriaznivému počasiu začať v hale a znížit počet duelov na 3+1, všetci zúčastnený na záver skonstatovali, že si do sýtosti zahrali a boli spokojný. Chýbali nám akurát hráči z Veľkého Krtíša, ktorí sa dva dni pred turnajom dostali do nedobrovolnej karantény. Družstvá z Brezna, Podpolania a domáci z Banskej Bystrice tak mali o súpera menej. 

 

Celodenné tenisové zápolenie nakoniec ovládli po veľmi tesnom finálovom výsledku proti domácim hráčom tenisti z Brezna. Takže ešte raz blahoželáme a už teraz Vás pozývame (a okrem Vás aj všetkých ostaných) na obhajobu prvenstva na budúci rok, kedy zorganizujeme 1. oficiálny ročník tohoto podujatia. A bude ešte lepší, než ten nultý, lebo už vieme, ako to spraviť.

 

Turnaj Priaťelstva je otvorený prijať aj ďalších hráčov, ktorý sú organizovaný v amatérskej tenisovej lige. Ak by ste mali záujem o konkrétnejšie informácie, kontaktuje pána Martina Labaša na martin.labas@baseline.sk

Predbežný termín 1. ročníka Turnaja Priaťelstva je 18.9.2021!!!

 

pozrite si bohatú fotogalériu z 0. ročníka Turnaja Priaťelstva tu