048 321 18 01
Zvýšenie cien 2020

 

 

Vážení návštevníci Tenisového klubu a športového centra Baseline.

 

Dovoľte, aby sme sa vám poďakovali za priazeň, ktorú nám prejavujete už niekoľko rokov. Je pre nás cťou a potešením, poskytovať vám služby na najvyššej úrovni. Našim poslaním, je tieto služby neustále zlepšovať a snažiť sa o to, aby každá vaša návšteva v Tenisovom klube a športovom centre Baseline bola spojená s pocitom pohodlia na kurtoch a v zázemí a profesionálnym prístupom nášho personálu.

 

Vždy sme sa snažili pristupovať k našim zákazníkom férovo. Na princípe férovosti je postavená aj naša cenotvorba. Do výšky ceny prenájmu tenisových kurtov sa snažíme zasahovať čo najmenej a ak sa tak niekedy stalo, vždy na to bol vážny a konkrétny dôvod, napríklad legislatívne zmeny.

 

Už minuloročné enormné zvýšenie cien energií a nekoncepčné zvýšenie minimálne mzdy nám urobilo škrt cez „rozpočet“, ale podarilo sa nám to ustáť len minimálnym zvýšením cien prenájmu tenisových kurtov. Čo však nie je v našich silách vykryť, je obrovské zvýšenie dane z nehnuteľnosti v meste Banská Bystrica.

 

Toto neočakávané rozhodnutie poslancov mesta nás - ako aj väčšinu podnikateľov v našom meste – dostalo do situácie, kedy musíme pristúpiť k tomu najhoršiemu, od 1. februára 2020 zvýšiť ceny.

 

Vážime si vás, vážime si vašu priazeň a vernosť, preto je tento nepopulárny krok pre nás veľmi ťažký.

 

Aj preto sme veľmi radi, že po dlhých prepočtoch a jednaniach sa nám podarilo nájsť kompromis a cenu prenájmu zvyšujeme len o jedno euro na hodinu.

 

Vážení návštevníci Tenisového klubu a športového centra Baseline, našou prioritou je vaša spokojnosť a preto vám garantujeme, že naše služby budú vždy na najvyššej možnej úrovni a že naša snaha zlepšovať sa nikdy neustane.

 

Veríme, že sa na našich kurtoch a v našich priestoroch cítite dobre a že nám ostanete verní aj naďalej.

 

Tím Tenisového klubu a športového centra Baseline.