večerná zimná liga BASELINE

Večerná zimná liga BASELINE

 

Na zimnú sezónu 2016/2017 sme pre Vás pripravili 2. ročník amatérskej štvorhrovej ligy. Hrá sa dvojkolovo systémom každý s každým na dva víťazné sety. Celkovo odohráme 14 kôl, prvú polovicu v roku 2016 a druhú v novomom roku. Ligu ukončíme záverečným turnajom, ktorý sa uskutoční 4.3.2017.

 

PRAVIDLÁ ZIMNEJ VEČERNEJ TENISOVEJ LIGY V BASELINE
- Hrá sa každý s každým podľa rozpisu zápasov, dvojkolovo. Ligu ukončíme záverečným turnajom, kde ligu vyhodnotíme a rozdáme ceny.
- Pár zapísaný ako prvý v rozpise je považovaný za domáci pár. Jeho povinnosťou je dodanie 4 ks lôpt na utkanie a zápis výsledku na nástenku v hale. Lopty musia byť iba minimálne opotrebované a v dobrom stave, výber typu lôpt je na domácom páru.
- Hrá sa na 2 víťazné sety, v prípade nerozhodné stavu rozhoduje super tajbrejk do 7. Zápasy sa odohrajú výhradne na kurtoch športového centra BASELINE. Zápasy odohrané na iných ihriskách sa nebudú počítať do konečného poradia!!!!
- Ak v danom termíne nebude môcť štvorhrový pár svoj zápas odohrať, musí túto skutočnosť oznámiť max. 24 hodín pred konaním zápasu svojim protihráčom a taktiež na recepciu v hale, aby bola zrušená rezervácia kurtu. Ak dôjde ku zrušeniu zápasu menej ako 24 hodín vopred, považuje sa takýto zápas za odohraný a bude kontumovaný ve prospech súpera.
- Hráči si môžu dohodnúť náhradný termín zápasu iba v týchto časových pásmach:
 Pondelok – piatok 7:00 – 14:00
 Pondelok – piatok 20:00 – 22:00
 Sobota a nedeľa 8:00 – 22:00
- Do konečného poradia pred záverečným turnajom sa budú započítavať iba odohrané zápasy do 3.3.2017. Neodohrané zápasy do tohto termínu sa budú posudzovať individuálne na základe okolností neodohratého stretnutia. Riaditeľstvo ligy potom vydá záväzné stanovisko k danému zápasu, ktoré bude konečné a nemenné.
- Protesty a námietky prijíma Riaditeľstvo turnaja iba v písomnej podobe na martin.labas@baseline.sk na základe zloženia administratívneho poplatku 200€ a tzv. protikorupčnej zábezpeky vo forme fľaše pálenky.
 

 

Konečné výsledky nájdete tu.