Tenis+Angličtiina v Baseline

Tenis+Angličtina v Baseline

Rozmýšľate či šport alebo jazyky?

 

U nás máte oboje na jednom mieste. Ponúkame jedinečný produkt, s ktorým sa Vaše dieťa nestratí vo svete. Každý chce pre svoje dieťa to najlepšie, preto ponúkame tenisovú prípravu v zdravom prostredí novučičkej, modernej tenisovej haly v kombinácii s konverzačnými hodinami v anglickom jazyku so zahraničným lektorom. 

 

Spojením tenisovej prípravy Vášho dieťaťa a angličtiny chceme docieliť, aby sa Vaše dieťa plnohodnotne rozvíjalo ako po športovej tak aj po jazykovej stránke. K dispozícii budete mať zdravotne nezávadné a bezprašné prostredie tenisovej haly BASELINE SPORT ARENA a útulnú jazykovú učebňu, kde bude prebiehať vzdelávací proces. Našou snahou je "napasovať" hodiny angličtiny tak, aby nasledovali po alebo predchádzali tenisovým tréningom. Takto budete môcť svoje dieťa bezstarostne nechať u nás, kde o neho bude dve hodiny postarané. Vy si zatiaľ dáte kávičku v našom bare, alebo si odskočíte vybaviť si dôležité veci.

 

Tréneri tenisovej školy BASELINE sú zodpovední a skúsení profesionáli, ktorí vychovali už nie jedného šampióna. Zárukou kvality tohto produktu je aj spolupráca s najväčšou jazykovou školou v regióne, Jazykovou školou SPEAK, kde pracujú iba tí najlepší lektori s najvyšším pedagogickým vzdelaním.

 

Prihlášky do 15.9.2015 a viac informácií na tel. 0910 315695 (Jazyková škola SPEAK) alebo 0944 112385 (tenisová hala Baseline Sport Arena).

www.speak.sk, www.baseline.sk