048 321 18 01
Masáže

Masáže

CENNÍK

Klasická masáž

športová a rekondičná masáž

reflexná masáž

akupresúra

masáž lávovými kameňmi (objednávky len na 30 minút)

reflexná masáž chodidiel (objednávky len na 30 minút)

baňkovanie (objednávky len na 30 minút)

30 minút ....................................................................................................................... 13 €

60 minút ....................................................................................................................... 25 €

 

Objednávky p. Jaroslav Gajdoš tel. 0903 964707 

 

 

Klasická masáž

 

 

Klasická masáž patrí medzi základné masáže, pôsobí preventívne, ale aj liečebne. Používa sa už odpradávna, stáročiami je overená, a preto by sme jej význam nemali podceňovať ani dnes.

 

 

 

 

Športová a rekondičná masáž

 

 

Športová masáž tvorí dôležitú súčasť prípravy amatérskych aj vrcholových športovcov, ktorí chcú opakovane podávať športové výkony a zároveň čo najúčinnejšie predchádzať vzniku trvalého poškodenia organizmu.

 

 

Reflexná masáž

 

 

Vykonáva sa na tele klienta (chrbát, krk, hlava, čelo) s cieľom odstrániť chorobné zmeny na koži a v tkanivách. Liečebný účinok dosahujeme prostredníctvom nervových spojov cez reflexné oblúky. Masáž pôsobí na nervový systém, ktorý je hlavným riadiacim systémom v organizme človeka.

 

 

Akupresúra

 

 

Akupresúra je tradičná čínska liečba, podobná akupunktúre. Akupresúra je alternatívna liečebná metóda zakladajúca sa na masírovaní citlivých bodov v koži pacienta. Tlak sa vykonáva najčastejšie prstami ruky alebo tupým koncom špicatého predmetu.

 

 

Masáž lávovými kameňmi

 

 

Masáž horúcimi lávovými kameňmi (Hot Stone Massage) je jednou z najlepších terapií na celkovú regeneráciu a relaxáciu organizmu. Lávové kamene majú mimoriadne silné energetické vibrácie, ktoré spolu s teplom dokážu odstrániť bloky dôležitých bodov na meridiánoch (energetických dráhach) a rozprúdia energiu v tele.

 

 

Reflexná masáž chodidiel

 

 

Reflexná masáž chodidiel pochádza z Číny a považuje sa za jednu z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Nohy a ruky obsahujú reflexné body a zóny, ktoré korenšpondujú s určitými orgánmi a časťami tela.

 

 

Bankovanie

 

 

Používanie baniek má účinky všeobecné (prečistenie krvi, zlepšenie krvného a lymfatického obehu, regulácia funkcie autonómneho nervového systému, stimulácia vnútorných orgánov, zlepšenie činnosti potných a mazových žliaz atď.) a účinky miestne (odstránenie bolesti, uvoľnenie stuhnutého svalstva, odstráneniespazmov v okolí kĺbov a pod.).