048 321 18 01
letná liga Baseline 2017

letná tenisová liga BASELINE 2017

Pozývame Vás k účasti na 3. ročníku letnej tenisovej ligy Baseline vo dvojhrách, ktorá bude prebiehať na antukových kurtoch tenisového centra BASELINE od mája do septembra 2017 a bude ukončená jesenným tenisovým turnajom Baseline Cup 2017. Do ligy sa môžu prihlásiť amatérski tenisti akejkoľvek vekovej kategórie.

 

V sezóne 2016 sa prihlásilo celkom 16 skvelých hráčov, preto sme zvolili systém jedného zápasu za týždeň (v júli a auguste jeden zápas za dva týždne) s tým, že hráči si vyberali termíny zápasov sami po dohovore s protihráčom. Po odohratí 7 kôl sa štyria najlepší zo skupiny B premiestnili do skupiny A a štyria najslabší do skupiny B. Tým sme docielili obmenu hráčov a zápasy tak ešte viacej zatraktívnili. Poplatok za ligu sa neplatil, hráči si iba podelili sumu za rezerváciu kurtov. Odohrali sme celkom 14 kôl vo dvoch skupinách a v septembri 2016 sme potom odohrali play off (pavúk) a došli tak k víťazovi, ktorým sa stal Ľubomír Štelcl.

 

Tento rok počítame s nadviazaním na tento systém, ale konečná verzia sa bude odvíjať podľa počtu prihlásených hráčov.

 

Už teraz vieme, že 3. ročník ligy prinesie jednu zmenu. Vzhľadom na nedisciplinovanosť niektorých hráčov v minulých ročníkoch sa bude vyberať štartovné 10 €. Vyzbieraná suma sa použije na zakúpenie cien pre najlepších a občerstvenie na záverečnom slávnostnom ukončení ligy a vyhlásení výsledkov, čiže celá suma poplatku bude „skonzumovaná“. Hráči si i naďalej budú deliť sumu za rezerváciu za kurt.

 

Prihlášky posielajte do 30.4.2017 na martin.labas@baseline.sk alebo pre viacej informácií zavolajte na tel.číslo 0944/112385. Predpokladaný začiatok ligy je plánovaný v polovici mája.

 

Veríme, že sa Vám liga aj tento rok bude páčiť a že sa prihlásite v hojnom počte.

 

Aktuálne výsledky, tabuľky, zoznam účastníkov ligy a pravidlá pre rok 2017 nájdete TU!!!