0947 915 590

HERNÝ SYSTÉM LETNEJ BEACH VOLEJBALOVEJ LIGY V BASELINE

 

HERNÝ SYSTÉM LETNEJ BEACH VOLEJBALOVEJ LIGY V BASELINE
- V základnej skupine sa hrá každý s každým podľa rozpisu zápasov, dvojkolovo!!!
- Tím zapísaný ako prvý v rozpise je považovaný za domáci tím. Tento tím iniciuje odohraní zápasu zavolaním alebo napísaním emailu svojim protihráčom, po dohovore zarezervuje ihrisko a dodáva loptu na utkanie (ak nemáte svoju, môžete si zapožičať na recepcii). 
- Hrá sa na 2 víťazné sety do 21 bodov (rozdiel musí byť o 2 body, za stavu 1:1 hráme tiebreak do 15) výhradne na kurte športového centra BASELINE. Zápasy odohrané na iných ihriskách sa nebudú počítať do konečného poradia!!!!
- Výherca zápasu zapíše výsledok stretnutia na nástenku v hale, popr. pošle email s výsledkom na martin.labas@baseline.sk. 
- Do konečného poradia v základnej skupine sa budú započítavať iba odohrané zápasy do 9.9.2018. Ak sa domácemu tímu nepodarí ani na tretí (3) raz dohodnúť zápas so svojimi protihráčmi, bude tento zápas kontumovaný ve prospech domáceho hráča.
- Ak k 9.9.2018 zostanú neodohrané zápasy, budú sa tieto kontumovať ve prospech hosťujúceho tímu (predpokladá sa, že si domáci hráč nesplnil svoju povinnosť a neinicioval odohraní zápasu).
- Po odohraní základnej skupiny prebehne vyraďovacia časť, tzv. play off. Hrať sa bude systémom 1 – 4, 2 – 3.... Play off začneme v týždni od 10.9.2018
- Najdôležitejším pravidlom ligy je pravidlo fair play. Každý tím si rozhoduje na svojej časti kurtu podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia, nadávky, urážky a iné formy nedôstojného správania sú prísne zakázané. Protesty sa rieši iba písomnou formou u riaditeľa ligy, poplatok za spracovanie protestu a vydanie rozhodnutia je 250 € a fľaša pálenky.

 

 

 

VÝSLEDKY A TABUĽKY