0947 915 590
BASELINE KIDS TOUR 2023

BASELINE KIDS TOUR 2023

 

Priebežné poradie hráčov nájdete TU!!!

 

Kvalifikačný turnaj BASELINE KIDS TOUR 1   -   7.1.2023

V sobotu 7.1.2023 sa v športovom areáli BASELINE uskutočnil prvý kvalifikačný turnaj série BASELINE TOUR 2023 detí do 10 rokov. Podujatia sa zúčastnilo celkovo 30 hráčov z celého Slovenska, okrem toho aj 4 hráči z domáceho klubu TC BASELINE Banská Bystrica - Nathalie Slezáková, Karolína Zedníková, Natália Micháliková a Vincent Kostoláni. V športovej, no priatelskej atmosfére sa z víťazstva tešil Danny Kollár z TK Tennis Classic Bratislava, ktorý vo finále hlavnej časti porazil Lukáša Holineca z TK Žilina. Na treťom mieste sa spoločne umiestnili Christina Varga z TK Mladosť Košice a Tomáš Ďuriš z TK Hradová Lučenec. Útechu ovládla domáca hráčka Nathalie Slezáková pred Šimonom Malecom z MŠK Poprad - Tatry, delené tretie miesto pripadlo Vincentovi Kostolánimu z TC BASELINE Banská Bystrica a Viliamovi Vrábelovi z TK Žilina.  

 

Kompletné výsledky turnaja (tabulky, pavúky) nájdete TU!!!

 

Kvalifikačný turnaj BASELINE KIDS TOUR 2   -   21.1.2023

 

 

Druhú výhru na kvalifikačnom turnaji BASELINE KIDS TOUR 2023 si zapísal Danny Kollár z TK Tennis Classic Bratislava, ktorý si vo víkendovom finále poradil s Tobiasom Csontóm z TK Ratufa Levice v pomere 4/0. Tretie priečky obsadili Natália Kutejová z Považskej Bystrice a Tomáš Ďuriš z Lučenca. K našej radosti ovládla útechu domáca hráčka Kajka Zedníková. Všetkým deťom blahoželáme k výkonom a tešíme sa na posledný kvalifikačný turnaj, ktorý prebehne 11.3.2023

 

Kompletné výsledky turnaja (tabulky, pavúky) nájdete TU!!!

 

Kvalifikačný turnaj BASELINE KIDS TOUR 3   -   11.3.2023

 

Na poslednom kvalifikačnom turnaju BASELINE KIDS TOUR 2023 sa z premiérovej výhry tešila Chiara Holecová z TA M.Ryšavého Bojnice, ktorá vo finálovom zápase zdolala Tomáša Ďuriša z TK Hradová Lučenec v pomere 4/1 a pripísala si tak 200 bodov do konečného hodnotenia. Výhrou si Chiara zároveň zabezpečila aj svoje miesto na záverečnom turnaji MASTERS. Na treťom mieste sa umiestnili Anabela Šimová z TK Žilina a Andrej Marčišin z TK Tennis Classic Bratislava. Útechu ovládol Lukáš Tonhajzer z ŠK PEPAS Slovenská Ľupča pred Matúšom Húsenicom z TK Hradováý Lučenec. Tretie priečky v úteche obsadili Mia Machavová Top tennis academy Zvolen a Šimon Malec z MŠK Poprad - Tatry. Všetkým deťom blahoželáme k predvedeným výkonom a so 16 najlepšími sa tešíme na záverečný MASTERS

 

Kompletné výsledky turnaja (tabulky, pavúky) nájdete TU!!!

 

 

BASELINE KIDS TOUR MASTERS     -     1.4.2023

 

konečné poradie, nominácie na MASTERS (žltá farba) a voľné karty usporiadateľa (zelenou farbou) + kompletné poradie turnaja MASTERS nájdete TU!!!

 

Na turnaj Masters sa priamo kvalifikujú 14 hráči podľa súčtu bodov zo všetkých troch kvalifikačných turnajov plus dvaja hráči na voľnú kartu usporiadateľa.

Účasť na MASTERS je nevyhnutné potvrdiť e-mailom na barborasyckrivanova@gmail.com, prípadne sms (0915 528 238) najneskôr do 28.3.2023!!! V prípade nepotvrdenia účasti kvalifikovaných hráčov, dostanú pozvánku náhradníci podľa poradia.

MASTERS hrá 16 hráčov nasadených do 4 skupín podľa kvalifikačného poradia. Po odohraní skupín sa bude pokračovať vyraďovacím spôsobom o každé miesto.

Štartovné je 25€ vrátane obeda.

Prezentácia je v sobotu 1.4.2023 do 8,30 hod. Kontaktný tel.: 0915 528 238

 

Poradie turnaj MASTERS 2023: 1. miesto Danny Kollár (TK Tennis Classic Bratislava)

                                                      2. miesto Tobias Csontó (TK Ratufa Levice)

                                                      3. miesto Tomáš Ďuriš (TK Hradová Lučenec)