048 321 18 01
letná liga v plážovom volejbale

letná BASELINE beach volejbalová liga

Pozývame Vás k účasti na 2. ročníku letnej BASELINE beach volejbalové ligy amatérskych zmiešaných dvojíc.

 

V minulej sezóne sa prihlásilo celkom 6 dvojíc, ktoré medzi sebou systémom každý s každým odohrali celkovo 10 kôl. Dvojice si vzájomne každý týždeň dohodli čas zápasu podľa rozpisu a v septembri sa stretli vo vyraďovacím pavúku (play off). Víťazmi sa napokon stali Lucia Longauerová a Peter Dorazil, ktoré sme ocenili na záverečnom slávnostnom ukončení ligy spoločne s dvojicami na druhom a tretom mieste.

 

Pre tento rok plánujeme nadviazať na minuloročný systém, avšak konečná verzia bude jasná až po termíne prihlasovaní jednotlivých párov, ktorý je 31.5.2017. Predpokladaný začiatok ligy je stanovený na polovicu júna. Určite zachováme voľné termíny zápasov podľa týždenných rozpisov, a septembrové play off, ktoré sa nám minulý rok osvedčili. Štartovné sme pre tento rok opäť stanovili na 10 €, ktoré „skonzumujeme“ na oficiálnom ukončení ligy a vyhlásení výsledkov.

 

Podotýkame, že aj tento rok že chceme vytvoriť AMATÉRSKU ligu, kde si prídete zašportovať, užijete si slniečka a aktívne zrelaxujete. Príjemné vystupovanie a chuť sa športovo zabávať je preto podmienkou!!!

 

Ak sa budete chcieť ešte na niečo spýtať, volajte na 0944 112385, prihlášky s Vašimi menami, tel. číslami a emailovými adresami posielajte na martin.labas@baseline.sk do 31.5.2017