048 321 18 01

Babolat Pure Strike

 

 

Babolat Pure Strike 100

 

 

 

 

 

Po mesiacoch výskumu a testovania s hráčmi, Babolat predstavuje raketu Babolat Pure Strike 100 pre hráčov typu First Striker, ktorá kombinuje odozvu a presnosť. Hráči First Strikers hrajú väčšinou vo vnútri kurtu, loptu odohrávajú počas jej stúpania a využívajú tak rýchlosť loptičky od protihráča. Z tohto dôvodu hľadajú raketu s maximálnou presnosťou, pre rozhýbanie súpera a využitie každého centimetru kurtu. Presne pre takých hráčov je stvorená nová tenisová raketa Babolat Pure Strike 100. Jedná sa o najľahšiu raketu z rady Pure Strike - 290 gramov. Je tak veľmi ľahko ovládateľná. Najväčšia hlava z rady Pure Strike (645cm2) odpustí viac chýb. Vďaka novej hybridnej konštrukcii rámu (oválna a hranatá) má raketa Babolat Pure Strike 100 väčšiu odozvu počas úderu ako iné tenisové rakety v tomto segmente. Hráč First Striker získa perfektnú rovnováhu medzi odozvou a presnosťou. Raketa využíva najnovšie revolučné technológie. Prvok X-Sider v ráme zvyšuje sweetspot až o 10% vďaka čomu raketa lepšie odpustí údery hrané mimo stred. V krčku je použitá technológia Stabilizer Technology - hybridná konštrukcia rámu a pevných karbónových vlákien ponúka torznú stabilitu behom úderu. Technológia rozdielnej hrúbky rámu (21/23/21 mm) - Evo Beam pre menšiu torziu behom úderu a lepšiu odozvu. K víťazstvu Vás poženie i dravý, agresívny design! Veľmi technické farby - karbónová sivá a fluorescenčná červená. Tenisová raketa Pure Strike 100 je určená pre hráčov, ktorí hľadajú ľahšiu, jednoducho ovládateľnú raketu s väčšou hlavou, ktorá viac odpúšťa chyby.

 

Babolat Pure Strike Team

 

 

 

 

 

Nová raketa Pure Strike Team je určená pre útočných hráčov, ktorí využívajú rýchlosti lopty od protihráča a zároveň hľadajú presnosť. Širšie rozostupy vo výplete poskytujú vyšší výkon. Technológia hybridného rámu Vám dáva unikátnu kombináciu výkonu a kontroly. Zosilnený rám v krčku rakety a na 3/9/12 hodinách zvyšujú presnosť a stálosť rámu pri kontakte s loptou. Veľkosť hlavy 100 sq. in. a odľahčené prevedenie Vám zaručí lepšiu hrateľnosť a ovládateľnosť.Raketa je určená pre stredne pokročilých hráčov.  

Raketa sa dodáva nevypletená.

Raketu je možné vypliecť za poplatok 10,00 € (výplet + vypletanie).  

Zloženie:

Graphite

Veľkosť gripu:

L2 - L3

Struny: 16 x 19

Hmotnosť: 285 g / 10,1 oz

Veľkosť hlavy: 645 cm2 /100 in.

Vyváženie: 330 mm

Dĺžka: 68,5 cm / 27 in.

Flexibilita: 70 ra

Grip:

Skin Feel

TECHNOLÓGIE :  

HYBRYD FRAME

Technológia prináša kombináciu hranatého a eliptického tvaru čo rakete poskytuje výbornú kontrolu, dokonalú rovnováhu a presnosť.

 

FSI POWER                  Technológia umožňuje širšie rozostupy vo výplete, ktoré poskytujú vyšší výkon a pohodlné údery s rotáciou.  

 

Babolat Pure Strike 16/19

 

 

 

 

 

Silová a presná raketa pre útočných hráčov
V tenisovej rakete Pure Strike 16x19 vytvoril Babolat modernú a univerzálnu zbraň na tenisové kurty. Dalo by sa povedať, že sa jedná o mäkšiu a lepšie kontrolovateľnú Pure Drive s vynikajúcim citom, rýchlejšou manévrovateľnosťou a skvelou presnosťou. Tenisová raketa Babolat Pure Strike 16x19 využíva Hybrid Frame Construction, ktorá je kombináciou štorcového a eliptického tvaru rámu, ktorý Vám dáva unikátnu kombináciu výkonu a kontroly. Zosilnený rám v krčku rakety na 3/9/12 hodinách zvyšuje presnosť a stálosť rámu pri kontakte s loptičkou. Raketa Pure Strike 16x19 disponuje taktiež technológiou FSI Power – širšie rozstupy vo výplete poskytujú vyšší výkon a ľahšie údery so spinom. Tenisová raketa Babolat Pure Strike 16x19 2017 je vhodná pre útočných hráčov, ktorí využívajú rýchlosť loptičky od protihráča  a zároveň hľadajú presnosť. Raketa je nevypletená a bez obalu. 
 

 

Babolat Pure Strike 18/20

 

 

 

 

PURE STRIKE raketa z novej kolekcie s hustotou výpletu 18x20 pre presnejšiu hru. Raketa na rýchlosť a presnosť. Je pre útočných hráčov, ktorí využívajú rýchlosť lopty od protihráča a zároveň hľadajú presnosť. Širšie rozostupy vo výplete poskytujú vyšší výkon. Technológia hybridného rámu vám dáva unikátnu kombináciu výkonu a kontroly. Zosilnený rám v krčku rakety a na 3/9/12 hodinách zvyšujú presnosť a stálosť rámu pri kontakte s loptou. Spôsob vypletanie 18/20 prináša zvýšenú kontrolu rakety.  

Raketa sa dodáva nevypletená.

Raketu je možné vypliecť za poplatok 10,00 € (výplet + vypletanie).  

Zloženie:

Graphite

Veľkosť gripu:

L2 - L4

Struny: 18 x 20

Hmotnosť: 305 g / 10,8 oz

Veľkosť hlavy: 630 cm2 / 98 in.

Vyváženie: 320 mm

Dĺžka: 68,5 cm / 27 in.

Flexibilita: 70 ra

Grip:Skin Feel

TECHNOLÓGIE :  

HYBRYD FRAME

Technológia prináša kombináciu hranatého a eliptického tvaru čo rakete poskytuje výbornú kontrolu, dokonalú rovnováhu a presnosť.

FSI POWER                Technológia umožňuje širšie rozostupy vo výplete, ktoré poskytujú vyšší výkon a pohodlné údery s rotáciou.