048 321 18 01

Babolat Pure Drive

 

Babolat Pure Drive

 

 

 

 

 

 

 

Tenisová raketa Babolat Pure Drive z kolekcie Pure Drive, ktorá v minulých rokoch výrazne ovplyvnila tenisový svet a na európskom a americkom kontinente si ju obľúbili hráči pomerne rozmanitých výkonností.

S raketou si veľmi dobre zahrá vášnivý amatér (stredne a viac pokročilý hráč), rovnako tak veľmi dobre poslúži tým najnáročnejším profesionálnym hráčom zo svetovej špičky.

Dokonalá vyváženosť medzi kontrolou a silou úderov

Raketa využíva okrem osvedčených technológií, jednu novú technológiu s názvom Frame String Interaction. Táto technológia spočíva v užšom spôsobe vypletania v oblasti sweetspotu, vďaka ktorému dosiahnete dlhšie údery. Spolu v kombinácii s efektívnym systémom na spájanie rámov a strún Woofer ponúka hráčovi väčšiu kontrolu nad každou loptičkou.

Jej midplus veľkosť hlavy (645 cm2) poskytuje viac zosilnenia, s vyvážením mierne do ruky (320 mm) je jednoducho ovládateľná a láka tak na hru nielen na sieti. Podania s touto raketou môžu byť prehliadkou rotácií. Popritom všetkom je veľmi stabilná a ponúka hráčom maximálny komfort. Dĺžka tohto modelu je (685 mm). Relatívne vyššia hmotnosť (300 g) pridá na rýchlosti a razantnosti hry agresívnejších hráčov. Model je určený širokej škále pokročilých a skúsených hráčov.

Okrem vylepšených vlastností prichádza raketa tiež s novým designom. Čierne a modré prevedenie dopĺňajú prvky v bielej farbe.

 

Babolat Pure Drive Team

 

 

Tenisová raketa Babolat Pure Drive TEAM  je určená hráčom hľadajúcich silu a zároveň ľahkú raketu pre lepšie držanie.Raketa je odľahčená verzia Pure Drive.  

Zloženie: Graphite

Veľkosť gripu:

L2 - L4

Struny: 16 x 19

Hmotnosť: 285 g / 10,1 oz

Veľkosť hlavy: 645 cm2 /100 in.

Vyváženie: 320 mm

Dĺžka: 685 mm / 27in.

Flexibilita: 72 ra

Grip:

SyntecPro  

TECHNOLÓGIE :  

CORTEX DAMPENING SYSTEM

CDS (Cortex Dampening System - Cortex tlmiaci systém) prenáša pozitívne vibrácie do ruky hráča - nové prevedenie rukoväte zaručí prenos informácií viac do ruky hráča, ako inokedy a tým sa zlepší kontrola pri každom údere do lopt.

ELIPTICKÝ TVAR                             Eliptický tvar rámu ponúka vyššiu odolnosť pri rotácii a ohýbanie, čo Vám zaručí optimálnu silu.

FSI TECHNOLOGIE                       FRAME STRING INTERACTION TECHNOLOGY - INTERAKCIE RÁMU A STRUN

FSI technológie sa nachádza v novej oblasti sweetspot (oproti starším verziám posunutý hore) a prináša tieto výhody:                 Woofer system - viac kontroly nad každým úderom.               Užšie spôsob vypletania v oblasti sweetspot      

 

Babolat Pure Drive Light

 

 

 

Tenisová raketa PURE DRIVE LITE  ľahká pre lepšiu manipuláciu a radosť z hry. S váhou 270 gramov je raketa vhodná pre radosť z hry a s ľahkosťou umožňuje hráčovi údery. Hrajte silovo, zlepšite svoju hru. To je odľahčená verzia rakety Pure Drive - pre ľahšiu ovládateľnosť